Дивне донорство. Житель Техасу омолоджується за допомогою крові свого 17-річного сина

25 мая, 2023 Нет комментариев

Дивне донорство. Житель Техасу омолоджується за допомогою крові свого 17-річного сина

Батько і дідусь використовують кров Талмейджа для омолодження (Фото:Брайан Джонсон / Магдалена Восинська)

45-річний Браян Джонсон регулярно переливає собі плазму свого сина Талмейджа. До справи долучився і патріарх сімейства — 70-річний Річард, який теж не проти омолодитися.

У традиційній медицині інфузії плазми використовують для лікування різних станів, включно із захворюваннями печінки, опіками та захворюваннями крові.

Однак існують дослідження, що показують ефективність переливання плазми від молодших особин старішим з метою омолодження останніх.

Ці експерименти обмежені, і проводилися тільки на тваринах, але сімейство Джонсонів вони дуже надихнули. Браян уже використовував плазмаферез від стороннього донора. Ця процедура була частиною його догляду за собою, на що він витрачає мільйони доларів на рік.

Нещодавно Джонсону спало на думку, що за донора плазми можна використовувати власного 17-річного сина. Тепер Талмейдж ходить у клініку з батьком і дідом і дозволяє викачати з себе до літра крові за одну процедуру.

Його батько, Браян, розглядає ці сеанси як спосіб поліпшити своє здоров’я, а також зміцнити зв’язок із сім’єю.

А ось Річард, як сам зізнається, через вік і походження (чоловік народився в штаті Юта) доволі консервативний і боїться, що його засуджуватимуть за спроби зберегти молодість.