Маск заявив, що залишає посаду СЕО Twitter

12 мая, 2023 Нет комментариев

Маск заявив, що залишає посаду СЕО Twitter

Ілон Маск (Фото:REUTERS/Jonathan Ernst)

Власник Twitter Ілон Маск заявив, що знайшов кандидатку на посаду СЕО компанії.

Маск повідомив у Twitter, що вже найняв нову СЕО і вона розпочне роботу трохи менше ніж за півтора місяця. За словами мільярдера, він після цього стане виконавчим головою і технічним директором Twitter.

Читайте також: Статки Маска впали на $13 млрд на тлі фінзвіту Tesla та видалення синіх галочок у Twitter. І запуск Starship не допоміг

У грудні на тлі критики користувачів Ілон Маск запустив у Twitter опитування, чи має він піти з посади глави компанії. Більше половини учасників відповіли «так».

Після цього бізнесмен заявив, що залишить посаду, щойно знайде «когось настільки дурного», щоб погодитись зайняти його місце.

Раніше Маск казав, що купив Twitter за $44 млрд через страх, що його змусять це зробити через суд.

Читайте також: Хід конем. Twitter більше не існує як компанія

Після купівлі соцмережі у жовтні 2022 року бізнесмен скоротив більшість співробітників і впровадив низку змін. Зокрема, змінилася політика компанії щодо боротьби з дезінформацією про COVID-19. За даними ЗМІ, через звільнення багатьох співробітників, які займалися модерацією контенту, Twitter практично перестав боротися з російською пропагандою.

Маск також анонсував новий формат платної підписки, стягнення плати за галочку верифікації та можливість монетизації контенту. ЗМІ повідомляли, що більше половини перших передплатників Twitter Blue перестали платити за сервіс. Також Twitter безкоштовно відновив сині галочки акаунтам з мільйоном і більше підписників. Галочки повернули деяким великим акаунтам, які вирішили не оплачувати передплати, а також низці померлих знаменитостей.

У січні з’являлась інформація, що щоденний дохід Twitter значно знизився через те, що понад 500 рекламодавців призупинили роботу з соцмережею.