Істина десь поруч. Американські ветерани звинуватили уряд у замовчуванні проблеми НЛО

27 июля, 2023 Нет комментариев

Істина десь поруч. Американські ветерани звинуватили уряд у замовчуванні проблеми НЛО

Американські військові стверджують, що бачили НЛО (Фото:kolbass/Depositphotos)

Одразу троє колишніх службовців ЗС США заявили, що бачили повітряні об’єкти невідомого походження. Вони вважають, що влада навмисне приховує результати розслідувань за цими епізодами.

Три відставних ветерани збройних сил дали свідчення в середу на слуханнях у Палаті представників про непізнані повітряні явища, широко відомі як НВЯ. Вони вважають, що спостереження є проблемою національної безпеки і що уряд занадто приховує їх, пише CNN.

«Якщо НВЯ — це іноземні безпілотники, це актуальна проблема національної безпеки. Якщо це щось інше, то це питання науки. У будь-якому разі непізнані об’єкти становлять проблему для безпеки польотів», — сказав Раян Грейвс, колишній пілот ВМС, який зараз очолює організацію Americans for Safe Aerospace, яку він заснував для заохочення пілотів повідомляти про інциденти з безпілотними літальними апаратами.

Грейвс і Девід Фревор, відставний командувач ВМС США, свідчили про те, що бачили НВЯ під час служби в армії. Девід Груш, колишній офіцер розвідки ВПС, стверджував, що уряд приховав своє розслідування невпізнаних спостережень, і сказав, що він повідомив інформацію генеральному інспектору розвідувального співтовариства.

«Технології, з якими ми зіткнулися, набагато перевершували все, що у нас було», — сказав Фравор про епізод, свідком якого він був у 2004 році, коли його запитали, чому НВЯ становлять загрозу національній безпеці.

Груш стверджував, що в уряду США є не тільки літальні апарати позаземного походження, а й останки інопланетян-пілотів літака. Однак він заявив, що сам їх не бачив і знає про це зі слів третіх осіб.