Підсумки Лондону. Як повторити успіх приватизації Криворіжсталі

26 июня, 2023 Нет комментариев

Від Ukraine Recovery Conference в Лондоні багато хто очікував великих заяв і конкретних результатів. Все це відбулося, але переважно в політичній частині.

Конференцію особисто відвідали представники практично всіх світових політичних та ділових еліт — і саме перші особи. Вони формують порядок денний на глобальному рівні, тому їхня участь та промови — потужний сигнал підтримки, який отримала Україна. Ми точно розуміємо, що боротьба з агресором — у фокусі лідерів західного світу.

Конкретних результатів, на відміну від минулорічного заходу в Лугано, також стало набагато більше. Але всі вони відбулися на рівні держави. Я маю на увазі мільярди доларів та євро, які західні країни пообіцяли надати Україні. Це все стало можливим, зокрема завдяки успіхам ЗСУ на фронті, які були минулого року і які ми всі очікуємо цього літа. Західний світ розуміє, що це не класичні бізнесові інвестиції, а, скоріше, підтримка східного оплоту цивілізації. Тому на міждержавному рівні немає вимоги — гроші на додачу до безпеки.